Bez kategorii

“Wyrwa” Wojciech Chmielarz

“Wyrwa” to powieść detektywistyczna autorstwa Wojciecha Chmielarza, wydana przez Wydawnictwo Literackie w 2009 roku. Jest to pierwszy tom serii o komisarzu Jakubie Mortce.

“Wyrwa” to pierwsza powieść detektywistyczna autorstwa Wojciecha Chmielarza, wydana przez Wydawnictwo Literackie w 2009 roku. Jest to pierwszy tom serii o komisarzu Jakubie Mortce. Powieść ta jest typowym przykładem gatunku kryminału, łączącym w sobie elementy thrillera i horroru. Głównym bohaterem jest Jakub Mroczek – komisarz policji, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa dokonanego na ciałach dwóch dzieci. Sprawa okazuje się być bardzo trudna i skomplikowana, a Mroczek musi stawić czoła niebezpieczeństwu i przeciwnościom losu.

Wyrwa – książka Wojciecha Chmielarza o ucieczce z więzienia

Wyrwa to książka Wojciecha Chmielarza o ucieczce z więzienia. Opowiada ona historię Jakuba, który ucieka z więzienia wraz ze swoimi towarzyszami. Książka skupia się na przygotowaniach do ucieczki, na jej samym przebiegu oraz na tym, co dzieje się po niej. Jakub musi poradzić sobie ze wszystkim, co przed nim stoi i odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

2. Wyrwa – recenzja książki Wojciecha Chmielarza

Wojciech Chmielarz to autor, którego książki czyta się jak dobry thriller. “Wyrwa” to kolejna pozycja, która potwierdza jego umiejętności. Książka opowiada historię detektywa, który bada sprawę zaginięcia dziewczyny. W trakcie śledztwa odkrywa, że dziewczyna nie jest osobą, za kogo się podawała. Wojciech Chmielarz stworzył intrygującą historię, która trzyma w napięciu do samego końca.