Bez kategorii

“Wyrwa” Wojciech Chmielarz

“Wyrwa” to książka Wojciecha Chmielarza, która ukazała się w 2014 roku. Jest to pierwszy tom cyklu “Kroniki Jakuba Wędrowycza”.

Książka opowiada historię Jakuba Wędrowycza, który jest śledczym w Instytucie Eksploracji Zjawisk. Jakub jest pracownikiem instytutu od dziesięciu lat i jest jednym z najlepszych śledczych. Pewnego dnia otrzymuje tajne zadanie, które ma go doprowadzić do “wyrwy” – tajemniczego miejsca w lesie, którego istnienie potwierdzają tylko legendy. Jakub postanawia się dowiedzieć, co kryje się za tajemniczym miejscem. Wkrótce odkrywa, że “wyrwa” to portal, który prowadzi do innego wymiaru. Rozpoczyna się wielka przygoda, która zmieni jego życie na zawsze.

Wyrwa Wojciech Chmielarz – książka, która wciąga i nie pozwala oderwać się od lektury!

Wyrwa to książka, która wciąga i nie pozwala oderwać się od lektury! Jest to historia o tym, jak dwóch przyjaciół próbuje poradzić sobie z utratą bliskiej osoby. Książka porusza tematy takie jak życie po śmierci, przyjaźń oraz miłość. Chmielarz stworzył niezwykłą historię, która zapada w pamięć.

Wyrwa Wojciech Chmielarz – thriller, który trzyma w napięciu do ostatniej strony!

Wyrwa to kolejny świetny thriller Wojciecha Chmielarza. Książka trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony i czytelnik nie ma szans na nudę. Akcja toczy się w tempie błyskawicy, a fabuła jest tak skonstruowana, że ciężko się od niej oderwać. Jeśli lubisz książki, które trzymają w napięciu i nie pozwalają się nudzić, to Wyrwa jest idealna dla ciebie!